NLCV32T-R47M-EFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R47M-EFRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLCV32T-R47M-EFRD
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470NH 2A 45.6 MOHM SMD
Fitxak: NLCV32T-R47M-EFRD.pdf
  • Mezua
NLCV32T-R47M-EFRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLCV32T-R47M-EFRD fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 470NH 2A 45.6 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 722247 pcs Datuen fitxa NLCV32T-R47M-EFRD.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series NLCV-EFD
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz
induktantzia 470nH Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 250MHz Deskribapen zehatza 470nH Unshielded Wirewound Inductor 2A 45.6 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 45.6 mOhm Max Uneko balorazioa 2A