NLCV32T-R22M-PFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R22M-PFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NLCV32T-R22M-PFR
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220NH 2.4A 27 MOHM SMD
Fitxak: NLCV32T-R22M-PFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
NLCV32T-R22M-PFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NLCV32T-R22M-PFR fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 220NH 2.4A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 850172 pcs Datuen fitxa NLCV32T-R22M-PFR.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series NLCV-PF
balorazio - Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 445-3644-2
NLCV32TR22MPFR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 220nH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 400MHz
Deskribapen zehatza 220nH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 32.4 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 32.4 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.4A Uneko - Saturazioa -