MLF1608DR10MTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR10MTD25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF1608DR10MTD25
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
Fitxak: MLF1608DR10MTD25.pdf
  • Mezua
MLF1608DR10MTD25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF1608DR10MTD25 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 951844 pcs Datuen fitxa MLF1608DR10MTD25.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Shielded Series MLF
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq 15 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 445-16945-2
445-16945-ND
MLF1608DR10MTD25-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 100nH
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm) Frekuentzia - Self Resonant 450MHz
Deskribapen zehatza 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 350 mOhm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -