MLF1608DR10MTA00
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR10MTA00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF1608DR10MTA00
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
Fitxak: MLF1608DR10MTA00.pdf
  • Mezua
MLF1608DR10MTA00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF1608DR10MTA00 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1651170 pcs Datuen fitxa MLF1608DR10MTA00.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Shielded Series MLF
balorazio - Q @ Freq 15 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 25MHz
induktantzia 100nH Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Frekuentzia - Self Resonant 450MHz Deskribapen zehatza 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 350 mOhm Max Uneko balorazioa 200mA