MLF1608DR10KTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR10KTD25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLF1608DR10KTD25
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
Fitxak: MLF1608DR10KTD25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
MLF1608DR10KTD25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLF1608DR10KTD25 fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1065905 pcs Datuen fitxa MLF1608DR10KTD25.pdf
Tentsioa - Tasa 0603 (1608 Metric) Usage Shielded
Mota Multilayer Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series MLF RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio AEC-Q200 polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 445-16944-2
445-16944-ND
MLF1608DR10KTD25-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MLF1608DR10KTD25 Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm)
Hardware mota 100nH Frekuentzia - Test 450MHz
Frekuentzia - Self Resonant 350 mOhm Max Zabaldutako deskribapena 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% Diametroa - Sorbalda 15 @ 25MHz
deskribapena FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Denbora atzeratzea 25MHz
DC Erresistentzia (DCR) - Uneko balorazioa 200mA