CLF7045T-331M
TDK CorporationTDK Corporation
CLF7045T-331M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLF7045T-331M
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
CLF7045T-331Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLF7045T-331M fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89054 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm) estali Shielded
Series CLF balorazio -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 445-9532-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.236 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.236 Ohm Max Uneko balorazioa 420mA
Uneko - Saturazioa 490mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CLF7045T-331M-H
CLF7045T-331M-H
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 330UH 490MA 1.03 OHM
Stockean: 177336 pcs
Deskarga: CLF7045T-331M-H.pdf
RFQ
CLF7045T-331M-D
CLF7045T-331M-D
deskribapena: FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM