CLF7045T-331M-H
TDK CorporationTDK Corporation
CLF7045T-331M-H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLF7045T-331M-H
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 490MA 1.03 OHM
Fitxak: CLF7045T-331M-H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CLF7045T-331M-Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLF7045T-331M-H fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 490MA 1.03 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177336 pcs Datuen fitxa CLF7045T-331M-H.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm) estali Shielded
Series CLF-H balorazio -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 445-9549-2
CLF7045T331MH
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Shielded Wirewound Inductor 490mA 1.03 Ohm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.03 Ohm Uneko balorazioa 490mA
Uneko - Saturazioa 420mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CLF7045T-3R3N
CLF7045T-3R3N
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 4.1A 16.4 MOHM
Stockean: 256099 pcs
Deskarga:
RFQ
CLF7045T-331M
CLF7045T-331M
deskribapena: FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM