CLF7045T-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF7045T-331M-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLF7045T-331M-D
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM
Fitxak: CLF7045T-331M-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
CLF7045T-331M-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLF7045T-331M-D fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172089 pcs Datuen fitxa CLF7045T-331M-D.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm) estali Shielded
Series CLF-D balorazio AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 445-9566-2
CLF7045T331MD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.236 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.236 Ohm Max Uneko balorazioa 420mA
Uneko - Saturazioa 490mA