CK45-R3FD121K-NR
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3FD121K-NR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CK45-R3FD121K-NR
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 120PF 3KV RADIAL
Fitxak: CK45-R3FD121K-NR.pdf
  • Mezua
CK45-R3FD121K-NRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CK45-R3FD121K-NR fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 120PF 3KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5461 pcs Datuen fitxa CK45-R3FD121K-NR.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R
Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia (6.50mm) Series CK45-RR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 445-2756
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) Ezaugarriak High Voltage, Low Dissipation Factor
Failure Rate - Deskribapen zehatza 120pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
kapazitantzia 120pF eskaerak General Purpose