CK45-R3FD102K-NRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3FD102K-NRA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CK45-R3FD102K-NRA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 3KV RADIAL
Fitxak: 1.CK45-R3FD102K-NRA.pdf2.CK45-R3FD102K-NRA.pdf3.CK45-R3FD102K-NRA.pdf
  • Mezua
CK45-R3FD102K-NRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CK45-R3FD102K-NRA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 3KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R
Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia (12.00mm) Series CK45-RR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 445-16028
CK45-R3FD102K-NRA-ND
CK45R3FD102KNRA
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) Ezaugarriak High Voltage, Low Dissipation Factor
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose