CK45-R3FD152K-GRA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CK45-R3FD152K-GRA
Fabrikatzaileak / Marka: TDK Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 3KV RADIAL
Fitxak: 1.CK45-R3FD152K-GRA.pdf2.CK45-R3FD152K-GRA.pdf
  • Mezua
CK45-R3FD152K-GRAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CK45-R3FD152K-GRA fabrikatzailea TDK Corporation
deskribapena CAP CER 1500PF 3KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 447591 pcs Datuen fitxa 1.CK45-R3FD152K-GRA.pdf2.CK45-R3FD152K-GRA.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea R
Tamaina / dimentsioa 0.571" Dia (14.50mm) Series CK45-RR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak High Voltage, Low Dissipation Factor Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc kapazitantzia 1500pF