RT0510P-271-M
SusumuSusumu
RT0510P-271-M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT0510P-271-M
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES SMD 270 OHM 20% 1/16W 0402
Fitxak: RT0510P-271-M.pdf
  • Mezua
RT0510P-271-Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT0510P-271-M fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES SMD 270 OHM 20% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 631746 pcs Datuen fitxa RT0510P-271-M.pdf
tolerantzia ±20% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series RT Erresistentzia 270 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270 Ohms ±20% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Konposizio Thin Film