RT055AS1000KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT055AS1000KB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT055AS1000KB
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena POT 100 OHM 55W WIREWOUND LINEAR
Fitxak: RT055AS1000KB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 292 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
RT055AS1000KBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT055AS1000KB fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena POT 100 OHM 55W WIREWOUND LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 292 pcs Datuen fitxa RT055AS1000KB.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza - Series RT55
biraketa 300° Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia (Ohms) 100 Energia (Watts) 55W
Packaging Bulk Beste izenak RTAS-100A
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 100 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 55W Solder Lug
Bushing Thread M10 x 0.75 Aldatu zen None
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Round
Aktiboaren luzera 0.984" (25.00mm) Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RT0603BRB07100RL
RT0603BRB07100RL
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/10W 0603
Stockean: 670623 pcs
Deskarga: RT0603BRB07100RL.pdf
RFQ
RT0402WRD076K2L
RT0402WRD076K2L
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES SMD 6.2KOHM 0.05% 1/16W 0402
Stockean: 154275 pcs
Deskarga: RT0402WRD076K2L.pdf
RFQ
RT0500
RT0500
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH PB MOM 6A MUSHROOM BLACK