RT055AS22R0KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT055AS22R0KB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT055AS22R0KB
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena POT 22 OHM 55W WIREWOUND LINEAR
Fitxak: RT055AS22R0KB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 305 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
RT055AS22R0KBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT055AS22R0KB fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena POT 22 OHM 55W WIREWOUND LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 305 pcs Datuen fitxa RT055AS22R0KB.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza - Series RT55
biraketa 300° Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia (Ohms) 22 Energia (Watts) 55W
Packaging Bulk Beste izenak RTAS-22A
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 22 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 55W Solder Lug
Bushing Thread M10 x 0.75 Aldatu zen None
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Round
Aktiboaren luzera 0.984" (25.00mm) Aktiboen diametroa 0.236" (6.00mm)