GXT75000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GXT75000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 6-75PF 200V TH
Fitxak: GXT75000.pdf
  • Mezua
GXT75000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GXT75000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 6-75PF 200V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8971 pcs Datuen fitxa GXT75000.pdf
Tentsioaren balioa 200V Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.449" (11.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Deskribapen zehatza 6 ~ 75pF Trimmer Capacitor 200V Side Through Hole Capacitance Range 6 ~ 75pF
Doikuntza mota Side
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GAA14002
GAA14002
fabrikatzaileak: Sprague Goodman
deskribapena: CAP TRIMMER 1-14PF 250V
Stockean: 2475 pcs
Deskarga: GAA14002.pdf
RFQ
GSG908
GSG908
deskribapena: CAP TRIMMER 0.6-6PF 750V
Stockean: 1626 pcs
Deskarga: GSG908.pdf
RFQ
HSP34
HSP34
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP GLASS TRIMMER 2-34PF 125V SM
Stockean: 941 pcs
Deskarga: HSP34.pdf
GXT40000
GXT40000
deskribapena: CAP TRIMMER 4-40PF 200V TH
Deskarga: GXT40000.pdf
A1M8HV
A1M8HV
deskribapena: CAP TRIMMER 0.5-8PF 500V SMD
Deskarga: A1M8HV.pdf
deskribapena: CAP TRIMMER 3-25PF 200V TH