GXT60000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GXT60000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 5.5-60PF 200V TH
Fitxak: GXT60000.pdf
  • Mezua
GXT60000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GXT60000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 5.5-60PF 200V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10933 pcs Datuen fitxa GXT60000.pdf
Tentsioaren balioa 200V Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.402" W (11.40mm x 10.20mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.449" (11.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Deskribapen zehatza 5.5 ~ 60pF Trimmer Capacitor 200V Side Through Hole Capacitance Range 5.5 ~ 60pF
Doikuntza mota Side
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GXT15000
GXT15000
fabrikatzaileak: Sprague Goodman
deskribapena: CAP TRIMMER 2.5-15PF 200V TH
Stockean: 16389 pcs
Deskarga: GXT15000.pdf
RFQ
A1S8HV
A1S8HV
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIMMER 0.5-8.0PF 125V SMD