GXT40000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GXT40000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 4-40PF 200V TH
Fitxak: GXT40000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
GXT40000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GXT40000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 4-40PF 200V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13333 pcs Datuen fitxa GXT40000.pdf
Tentsioaren balioa 200V Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Deskribapen zehatza 4 ~ 40pF Trimmer Capacitor 200V Side Through Hole Capacitance Range 4 ~ 40pF