GKU40020
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKU40020
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 6.8-40PF 100V TH
Fitxak: GKU40020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10200 pcs
  • Mezua
GKU40020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKU40020 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 6.8-40PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45228 pcs Datuen fitxa GKU40020.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series GKU Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 6.8 ~ 40pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Capacitance Range 6.8 ~ 40pF