GKU30010
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKU30010
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 5.5-30PF 250V TH
Fitxak: GKU30010.pdf
  • Mezua
GKU30010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKU30010 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 5.5-30PF 250V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3795 pcs Datuen fitxa GKU30010.pdf
Tentsioaren balioa 250V Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series GKU Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak 138766
Q1138766
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.228" (5.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 5.5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Capacitance Range 5.5 ~ 30pF