GKU30020
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKU30020 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKU30020
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 7-30PF 200V TH
Fitxak: GKU30020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
GKU30020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKU30020 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 7-30PF 200V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24141 pcs Datuen fitxa GKU30020.pdf
Tentsioaren balioa 200V Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series GKU Q @ Freq 250 @ 10MHz
Packaging Bulk Beste izenak GKU30020-ND
SG9214
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 7 ~ 30pF Trimmer Capacitor 200V Top Through Hole
Capacitance Range 7 ~ 30pF Doikuntza mota Top