GHP11000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GHP11000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHP11000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-11PF 750V
Fitxak: GHP11000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
GHP11000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHP11000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-11PF 750V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2148 pcs Datuen fitxa GHP11000.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 900 @ 20MHz
Packaging Bulk Beste izenak GHP11000-ND
SG9201
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota User Defined
Altuera - Eserita (Max) 0.547" (13.89mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Glass Deskribapen zehatza 0.8 ~ 11pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined
Capacitance Range 0.8 ~ 11pF Doikuntza mota Top