GQR1R800
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GQR1R800
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIM 0.6-1.8PF 750V PNL MNT
Fitxak: GQR1R800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GQR1R800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GQR1R800 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIM 0.6-1.8PF 750V PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1219 pcs Datuen fitxa GQR1R800.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.359" (9.12mm)
Ezaugarriak Sealed Material dielektrikoa Quartz
Deskribapen zehatza 0.6 ~ 1.8pF Trimmer Capacitor 750V Top Panel Mount Capacitance Range 0.6 ~ 1.8pF