GHP23000R
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHP23000R
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V
Fitxak: GHP23000R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
GHP23000Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHP23000R fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2400 pcs Datuen fitxa GHP23000R.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.250" Dia (6.35mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 700 @ 20MHz
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota User Defined
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (24.99mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Glass Deskribapen zehatza 0.8 ~ 23pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined
Capacitance Range 0.8 ~ 23pF Doikuntza mota Top
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SGC3S060NM
SGC3S060NM
fabrikatzaileak: Sprague Goodman
deskribapena: CAP TRIMMER 2-6PF 500V SMD