GEL90000R
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEL90000R
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH
Fitxak: GEL90000R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
GEL90000Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEL90000R fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1163 pcs Datuen fitxa GEL90000R.pdf
Tentsioaren balioa 1000V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 2.080" (52.83mm) Ezaugarriak Sealed
Material dielektrikoa Glass Deskribapen zehatza 1 ~ 90pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole
Capacitance Range 1 ~ 90pF Doikuntza mota Side