GEL60000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEL60000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1-60PF 1000V TH
Fitxak: GEL60000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GEL60000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEL60000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1-60PF 1000V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1326 pcs Datuen fitxa GEL60000.pdf
Tentsioaren balioa 1000V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.480" (37.59mm)
Ezaugarriak Sealed Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 1 ~ 60pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Capacitance Range 1 ~ 60pF
Doikuntza mota Side
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
JZ400
JZ400
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIMMER 8-40PF 125V SMD
Stockean: 134264 pcs
Deskarga: JZ400.pdf
RFQ
GEL90000
GEL90000
fabrikatzaileak: Sprague Goodman
deskribapena: CAP TRIMMER 1-90PF 1000V TH
Stockean: 991 pcs
Deskarga: GEL90000.pdf
RFQ
GSG903
GSG903
deskribapena: CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V
Stockean: 1614 pcs
Deskarga: GSG903.pdf
TZB4Z250BB10R00
TZB4Z250BB10R00
fabrikatzaileak: Murata Electronics
deskribapena: CAP TRIMMER 4-25PF 50V SMD
Deskarga: TZB4Z250BB10R00.pdf
9821SL
9821SL
fabrikatzaileak: Johanson Manufacturing
deskribapena: CAP TRIMMER 1.5-5PF 250V SMD