GZL5R000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZL5R000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GZL5R000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1.2-5PF 150V TH
Fitxak: GZL5R000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
GZL5R000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GZL5R000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1.2-5PF 150V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10220 pcs Datuen fitxa GZL5R000.pdf
Tentsioaren balioa 150V Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 150 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak GZL5R000-ND
SG9151
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Polyimide (PI) Deskribapen zehatza 1.2 ~ 5pF Trimmer Capacitor 150V Top Through Hole
Capacitance Range 1.2 ~ 5pF Doikuntza mota Top