UTS714D15S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS714D15S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS714D15S
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 15POS GOLD SLDR
  • Mezua
UTS714D15Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS714D15S fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 15POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4507 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 600V Bukaera Solder
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-15 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio kopurua 15
Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak UV Resistant
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Uneko balorazioa 12A Harremanetarako materiala Brass