UTS714D12P32
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS714D12P32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS714D12P32
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
  • Mezua
UTS714D12P32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS714D12P32 fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4110 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-12 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio kopurua 12
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Uneko balorazioa 4.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 16.0µin (0.41µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Energy, Instrumentation, Lighting, Telecommunications
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTS714D12P
UTS714D12P
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER