UTS714D18P32
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS714D18P32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS714D18P32
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 18POS GOLD SOLDER
  • Mezua
UTS714D18P32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS714D18P32 fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 18POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4390 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-18 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio kopurua 18
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Uneko balorazioa 4A Harremanetarako materiala Brass