MS27468T19F32PL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T19F32PL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PINS
Fitxak: MS27468T19F32PL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27468T19F32PLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T19F32PL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PINS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1962 pcs Datuen fitxa MS27468T19F32PL.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak - Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak SMS27468T19F32PL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27468T19F32PL Diametro handiak hornituak 19-32
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PINS Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock