MS27468T19F32PB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T19F32PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27468T19F32PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 825 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27468T19F32PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T19F32PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 825 pcs Datuen fitxa MS27468T19F32PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27468T19F32PB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -