MS27468T19F32PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T19F32PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27468T19F32PA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27468T19F32PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T19F32PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1306 pcs Datuen fitxa MS27468T19F32PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak SMS27468T19F32PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T19F32P
MS27468T19F32P
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS
Stockean: 1011 pcs
Deskarga: MS27468T19F32P.pdf
RFQ
MS27468T19F32PB
MS27468T19F32PB
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 1072 pcs
Deskarga: MS27468T19F32PB.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Deskarga: MS27468T19F32P.pdf
MS27468T19F32PA
MS27468T19F32PA
Stockean: 938 pcs
Deskarga: MS27468T19F32PA.pdf
MS27468T19F32PAL
MS27468T19F32PAL
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT