JBXHH2G18FCSDSR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXHH2G18FCSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: JBXHH2G18FCSDSR.pdf
  • Mezua
JBXHH2G18FCSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXHH2G18FCSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1883 pcs Datuen fitxa JBXHH2G18FCSDSR.pdf
Tentsioaren balorazioa 660V Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 2 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome over Nickel Series JBX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 5.5A Harremanetarako materiala -