JBXHH2G18FPSDSR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXHH2G18FPSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR
Fitxak: JBXHH2G18FPSDSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
JBXHH2G18FPSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXHH2G18FPSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1165 pcs Datuen fitxa JBXHH2G18FPSDSR.pdf
Tentsioaren balorazioa 660V Bukaera Solder
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Uneko balorazioa 5.5A Harremanetarako materiala -