JBXHH2G16FCSDSR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXHH2G16FCSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT CRMP
Fitxak: JBXHH2G16FCSDSR.pdf
  • Mezua
JBXHH2G16FCSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXHH2G16FCSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT CRMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1821 pcs Datuen fitxa JBXHH2G16FCSDSR.pdf
Tentsioaren balioa 730VDC Idatzi atributuak IP68 - Dust Tight, Waterproof
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Brass, Chrome over Nickel
Shell Material, Amaitu - Series JBX
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount, Bulkhead - Rear Side Nut
Diametro handiak hornituak 2 Ezaugarriak Shielded
Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold deskribapena CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT CRMP
Uneko balorazioa 6A Uneko - Max / Kontaktua Push-Pull