JBXER2G18FCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXER2G18FCSDSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXER2G18FCSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.JBXER2G18FCSDSR.pdf2.JBXER2G18FCSDSR.pdf
  • Mezua
JBXER2G18FCSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXER2G18FCSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2084 pcs Datuen fitxa 1.JBXER2G18FCSDSR.pdf2.JBXER2G18FCSDSR.pdf
Tentsioaren balorazioa 660V Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 2 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome over Nickel Series JBX
Packaging Bulk Beste izenak SOU1683
Orientazio G Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP40
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 5.5A