JBXER2G16MWSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXER2G16MWSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: JBXER2G16MWSDSR.pdf
  • Mezua
JBXER2G16MWSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXER2G16MWSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1800 pcs Datuen fitxa JBXER2G16MWSDSR.pdf
Tentsioaren balorazioa 730V Bukaera -
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 2 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome over Nickel Series JBX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -