JBXER2G16FCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXER2G16FCSDSR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JBXER2G16FCSDSR
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.JBXER2G16FCSDSR.pdf2.JBXER2G16FCSDSR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
JBXER2G16FCSDSRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JBXER2G16FCSDSR fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1999 pcs Datuen fitxa 1.JBXER2G16FCSDSR.pdf2.JBXER2G16FCSDSR.pdf
Tentsioaren balorazioa 730V Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 2 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome over Nickel Series JBX
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 6A Harremanetarako materiala -