8T620F16SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T620F16SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Fitxak: 8T620F16SB-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 854 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
  • Mezua
8T620F16SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T620F16SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 854 pcs Datuen fitxa 8T620F16SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Beste izenak 1792-25985 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.529" (38.83mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8T620F16PN-LC
8T620F16PN-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE