8T620F16PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T620F16PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Fitxak: 8T620F16PN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 960 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
  • Mezua
8T620F16PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T620F16PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 960 pcs Datuen fitxa 8T620F16PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Beste izenak 1792-25983 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.529" (38.83mm)