8T620F16PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T620F16PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 16C 16#16 PIN PLUG
Fitxak: 8T620F16PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 990 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
  • Mezua
8T620F16PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T620F16PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 16C 16#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 990 pcs Datuen fitxa 8T620F16PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Beste izenak 1792-25982
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8T620F16PB-LC
8T620F16PB-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Stockean: 945 pcs
Deskarga: 8T620F16PB-LC.pdf
RFQ
8T620F16SB
8T620F16SB
deskribapena: 8T 16C 16#16 SKT PLUG
Stockean: 876 pcs
Deskarga: 8T620F16SB.pdf
RFQ
8T620F16PN-LC
8T620F16PN-LC