PQ20WZ11
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ20WZ11
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63
Fitxak: PQ20WZ11.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PQ20WZ11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ20WZ11 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4320 pcs Datuen fitxa PQ20WZ11.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3V
Tentsioa - Irteera (Max) 20V Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-63 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1723-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A SC-63 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 8mA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable