PQ20RX11
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ20RX11
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5
Fitxak: PQ20RX11.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PQ20RX11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ20RX11 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4318 pcs Datuen fitxa PQ20RX11.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3V
Tentsioa - Irteera (Max) 20V Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-5 Formed Leads PSRR 45dB (120Hz)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1722-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A TO-220-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 8mA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PQ2007-0R4-70-G
PQ2007-0R4-70-G
fabrikatzaileak: Standex-Meder Electronics
deskribapena: FIXED IND 400NH 70A 0.7 MOHM SMD
Stockean: 3586 pcs
Deskarga: PQ2007-0R4-70-G.pdf
RFQ
PQ2007-2R2-25-G
PQ2007-2R2-25-G
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 25A 3.5 MOHM SMD
Stockean: 7092 pcs
Deskarga: PQ2007-2R2-25-G.pdf
RFQ
PQ2071
PQ2071
fabrikatzaileak: FLIR
deskribapena: CURRENT CLAMP METER CAT IV 600V