PQ20RX05
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ20RX05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ20RX05
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN POS ADJ 500MA TO220-5
Fitxak: PQ20RX05.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PQ20RX05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ20RX05 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LIN POS ADJ 500MA TO220-5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5611 pcs Datuen fitxa PQ20RX05.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3V
Tentsioa - Irteera (Max) 20V Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-5 Formed Leads PSRR 45dB (120Hz)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1721-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 500mA TO-220-5 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 8mA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable