PQ12RA11
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ12RA11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ12RA11
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
Fitxak: PQ12RA11.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PQ12RA11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ12RA11 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6141 pcs Datuen fitxa PQ12RA11.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1627-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-220-4
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 8mA Uneko - Irteera 1A