PQ12DZ51
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ12DZ51
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 500MA SC63
Fitxak: PQ12DZ51.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PQ12DZ51ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ12DZ51 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 12V 500MA SC63 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6219 pcs Datuen fitxa PQ12DZ51.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-63 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1625-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA SC-63 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PQ12DZ1U
PQ12DZ1U
fabrikatzaileak: Sharp Microelectronics
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 1A SC63
Stockean: 4160 pcs
Deskarga: PQ12DZ1U.pdf
RFQ
PQ120RDA2SZH
PQ120RDA2SZH
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4
Stockean: 6697 pcs
Deskarga:
RFQ
PQ12DZ51J00H
PQ12DZ51J00H
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 500MA SC63