PQ12DZ1U
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ12DZ1U
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 1A SC63
Fitxak: PQ12DZ1U.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PQ12DZ1Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ12DZ1U fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 12V 1A SC63 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4160 pcs Datuen fitxa PQ12DZ1U.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 24V
Hornitzaileen gailuen paketea SC-63 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1624-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A SC-63 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable