PQ12RD08
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ12RD08
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4
Fitxak: PQ12RD08.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PQ12RD08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ12RD08 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2886 pcs Datuen fitxa PQ12RD08.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 500mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 425-1628-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 800mA TO-220-4 Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 800mA Kontrolatzeko eginbideak Enable