LS044Q7DH01
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LS044Q7DH01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LS044Q7DH01
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena LCD TFT 4.4" 320X240
Fitxak: 1.LS044Q7DH01.pdf2.LS044Q7DH01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
LS044Q7DH01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LS044Q7DH01 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena LCD TFT 4.4" 320X240 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1267 pcs Datuen fitxa 1.LS044Q7DH01.pdf2.LS044Q7DH01.pdf
Ikuspegi eremua 90.80mm W x 68.40mm H Pantaila taktila -
Series - Beste izenak 425-2910
LS044Q7DH01-ND
Interface Serial Kolore grafikoak Black
Dotaren tamaina - Dot pixelak 320 x 240 (QVGA)
Dot Pitch 0.28mm W x 0.28mm H Bistaratze mota Monochrome
Bistaratze modua Reflective Diagonal pantaila tamaina 4.4" (111.76mm)
Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Reflective Black Monochrome Serial 4.4" (111.76mm) 320 x 240 (QVGA) Atzeko argia Without Backlight
Atzeko planoaren kolorea White
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LS044Q7DH01-DU
LS044Q7DH01-DU
fabrikatzaileak: Sharp Microelectronics
deskribapena: LCD TFT 4.4" 320X240