LS037V7DW05
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LS037V7DW05
Fabrikatzaileak / Marka: Sharp Microelectronics
Produktuaren Deskribapena LCD TFT 3.7" 640X480 VGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
140 pcs
  • Mezua
LS037V7DW05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LS037V7DW05 fabrikatzailea Sharp Microelectronics
deskribapena LCD TFT 3.7" 640X480 VGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1314 pcs Datuen fitxa
Ikuspegi eremua 56.16mm W x 74.88mm H Pantaila taktila Resistive
Series - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel, 24-Bit (RGB)
Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB) Dotaren tamaina -
Dot pixelak 480 x 640 Dot Pitch -
Bistaratze mota TFT - Color Bistaratze modua Transflective
Diagonal pantaila tamaina 3.7" (93.98mm) Deskribapen zehatza Resistive Graphic LCD Display Module Transflective Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 3.7" (93.98mm) 480 x 640